در دنیای تجارت رقابتی ، ارتباط با مشتری رمز موفقیت است. استفاده از ابزارهای نوآورانه فناوری در خدمات مشتری ، مجموعه ای کاملاً جدید از رویدادها را فعال کرده است که مدیریت ارتباط با مشتری را به معیار ارزیابی کارایی سازمان و قدرت بازار تبدیل کرده است.

نرم افزار مشتری، قدرتمندترین راه حل مدیریتی است که به مدیریت بهتر روابط تجاری کمک می کند. ارتباط اتوماتیک و ساده سازی فرآیند ارتباط با مشتری ، تجارت شما را تقویت می کند. نرم افزار مشتری مشتریان را به شما نزدیکتر می کند و سبب می شود از رضایت مشتری اطمینان حاصل کنید.

نحوه ی عملکرد نرم افزار مشتری

با استفاده از نرم افزار مشتری، هر شرکتی می تواند تعاملات با مشتری خود را با QRC سازماندهی کند.

فرض کنید شما یک رستوران دارید و می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزان کیفیت خدمات خود از مشتریان خود نظرسنجی انجام دهید  

شما معمولاً این کار را به هر دو روش انجام می دهید:

در روش اول، ابتدا فرم های نظرسنجی کاغذی را بین مشتریان خود توزیع می کنید و از آنها می خواهید که آن را درجا پر کنند. اگرچه ، با این روش پاسخ ها مفید هستید ، اما این امر به مصرف زیاد کاغذ نیاز دارد. همچنین، شما مجبور خواهید شد نتایج را تجزیه و تحلیل کنید تا به نتایج معنی داری دست پیدا کنید.

در روش دوم ، شما فرم نظرسنجی را به صورت آنلاین ایجاد می کنید و لینک را روی هر صورتحساب کاغذی که به مشتریان می دهید چاپ می کنید. مشتریان می توانند این لینک را در مرورگر تلفن همراه خود تایپ کرده و فرم نظرسنجی را پر کنند.

اما سوال این است – آیا مردم واقعاً چنین کاری می کنند؟ حقیقت این است که بسیاری از آنها از انجام این کار صرف نظر می کنند.

با این حال ، اگر دسترسی آنها به فرم را آسان تر کنید ، شاهد افزایش تعداد پاسخ ها، خواهید بود. یکی از راه های انجام این کار افزودن کد QR به فاکتورها و صورت حساب های تجاری شماست.

کدهای QR قابل اجرا ، پیگیری و راه حل پایدار برای نظرسنجی های آفلاین هستند.

 

کدهای QR بارکدهای ۲ بعدی هستند که امروزه بسیاری از بازاریابان از آنها برای هدایت افراد از رسانه های آفلاین به سمت محتوای آنلاین استفاده می کنند

 در نرم افزار مشتری، هنگامی که کد QR توسط مشتری اسکن می شود ، فرم نظرسنجی نشان داده خواهد شد که افراد می توانند آن را پر کنند و پاسخ های خود را ارسال کنند.

سپس شرکت مربوطه می توانید با مشاهده تجزیه و تحلیل داده های ثبت شده، خدمات / محصولات خود را بهبود ببخشد.

Feature Box Image
ارتباط اتوماتیک و ساده سازی فرآیند ارتباط با مشتری
به راحتی و به صورت کاملا اتوماتیک می توانید فرآیندهای ارتباط با مشتریان خود را اتوماتیک کنید
Feature Box Image
افزایش رضایت مشتری
با نرم افزار QRC می توانید خدمات کامل تری به مشتریان ارائه دهید و در نتیجه رضایت بیشتری از مشتریان دریافت کنید
Previous
Next